Feriköy Antika Pazarı Nerede Sorusunun Cevabını Burada vereceğiz.

Feriköye nereden geleceğiniz Önemli Biz antika Alanlar olarak Size İki Türlü Anlatacağız Bir Avrupa yakasından nasıl Gelebilirsiniz.

Bir de Anadolu Yakasından Nasıl Gelebilirsiniz.

Feriköy Antika Pazarına  Toplu ulaşım İle Gelmeniz İçin 3 seçenek mevcut ama bunlardan en önemlisi Metro Dur. Metro İle Ulaşım hem kolay hemde Hızlıdır.

Örnek verecek olur isek;

Anadolu yakası Maltepe İlçesinde oturuyorsunuz ve Pazar Günü Aileniz ile Birlikte Gezmeye Gideceksiniz Aklınıza Feriköy Antika pazarına Gitmek Geldi Hem Değişik objeler için hemde Çocuklarınızın Bilgi Öğrenmesi amacı ile Gitmek istediniz. Feriköy antika Pazarına nasıl Giderim Sorusu Aklınıza Geldi şimdi size Nasıl gideceğinizi anlatalım.

Maltepe ilçemizdeki herhangi Bir Durak dan metroya bindiniz Maltepe İlçe Sınırları içindeki metro durakları “Cevizli hastane, Esenkent, Gülsuyu, 70 evler, Maltepe, Küçükyalı metro durakları” Bu Durakların herhangi birinden Kadıköy Yönüne bineceksiniz.

Marmara ray Durağından indikten Sonra Marmara ray Trenine Aktarma olup Yeni Kapı Durağın da inip Burada Yeni Kapı – Hacı Osman metrosuna Geçeceksiniz.

Yeni kapı – Hacı osman metrosuna Bindikten Sonra Osman bey Durağında İnip Halaskar gazi  Çıkışından Çıkacaksınız(isterseniz aynı Yönergeleri Pangaltı Çıkışından Çıkıp da yapabilirsiniz). Rumeli Caddesi Üzerinden Trafiğin akışına Doğru yürüyeceksiniz, Yolun Sonunda Abide-i Hürriyet caddesine Geldiğiniz de Sağa Dönüp Devam Edin ve İlk Sol Sokağa Girin Sokağın Sonuna kadar Devam Edin. Sokağın Sonunda Önünüze Gelen Sokak Feriköy Fırın Sokak dır.

Sola Dönün ve 10 metre Sonra İlk sağ Sokağa Girin Burasıda Evranoszade Sokak dır, kısa Bir Sokakdır Hemen Yine ilk Sağ Sokağa Girin bu Sokağın ismi de lala şahin sokak dır. 20 metre Sonra Feriköy Antika pazarı Solunuzda Kalacaktır.

Haritaya Tıklayın Büyük Resimi Görün Metrodan Çıktıkdan Sonra Haritadaki İstikametleri Takip Etmeniz yeter

 

Bir Diğer Seçenek de;

Aslında Metroya Bindik den Sonra Metrobüs e Geçip Mecidiyeköy de inip Hacı osman – yeni kapı metrosuna geçip yine osman bey durağında inebilirsiniz.

İşte Size Feriköy antika pazarına nasıl Giderim Sorusunun cevabı

Avrupa yakasından Feriköy antika pazarına  Nasıl Giderim Diye Soru Sorduğunuzda Yukarıdaki Yönergelerin Sadece Anadolu yakası ile ilgili Bölümünü  okumamakla olur. Sadece Avrupa yakasında geçen anlatımlara kendi geleceğiniz yeri eklemek olacaktır mesela Örnek verecek olur isek.

Beylikdüzün de oturuyorsunuz ve Feriköy antika pazarı Nerede  Dediğiniz de Size nasıl Gideceğinizi anlatacağız

Yapmanız gereken En kısa yol Metrobüs Durağın dan metrobüs Zincirlikuyu yönüne bineceksiniz. Sonrasında mecidiyeköy durağından inip metroya geçip yeni kapı yönüne binip osmanbey durağından ineceksiniz

Aşağıdaki Google Haritasından da Kendinize konum alabilirsiniz.

Osman bey Metro Durağından Feriköy Antika pazarına Ara mesafesi 1400 metredir

Feriköy antika Pazarı Nerede İşte Burada

İşte Feriköy antika pazarına Nasıl Giderim Sorusunun cevabı

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com