Tuzla Antika Alanlar

Tuzla Antika Alanlar Artık Eski ve Antik türünde ki Tüm Eşyalarınızı mobilyalarınızı Almaktayız.

Tuzla ilçemiz hakkında Biraz bilgi verelim;

Tuzla, İstanbul ilinin en güneyde bulunan ilçesidir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük tersaneler bölgesi Tuzla’da bulunmaktadır.

tuzla-antika-alanlar

Antika Avize

Tarihi,

1400 yılında Yıldırım Bayezid tarafından Osmanlı topraklarına katıldı. Tuzla’da yaşayan Rumlar, Lozan Anlaşması çerçevesinde Selanik, Kavala ve Drama’dan gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir .

1980’lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla’da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir. Günümüzde Tuzla, tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Antika mazisi 100 Yılı Aşkın Olan Eşya ve objelerin Tamamına Denir.

Ama Antika Diye Satılmaya Çalışılan Bir Çok eşyanın da Antika Değerinde olmasa da Yine Antikacı dükkanların da Satılmaktadır. Bu Türdeki Eşya alımının neden antikacılar  tarafından yapıldığını merak eden müşterilerimiz için açıklama yapalım ki Antika Alım satımı yapan Firmalar hakkın da kötü Düşünceye sahip olmasınlar.

Siz de Takdir Edersiniz ki İstanbul ve İlçelerin de Ticaret  Hacmi 1997 den sonra Gelişmeye başladı ve bu gelişime ayak uyduran İlçelerimizden biride Tuzla İlçemiz.

Artık Her ilçenin kendine göre ticaret kapasitesi olduğundan önceki gibi Eşyanızı veya Antika eşyanızı  Buna Göre Hitap eden Dükkanlara satmakta idiniz.

Dediğimiz gibi Ticaret Hacmi her ilçeye sıçrayınca Artık her ilçede Antika Alım satımı yapan Dükkanlar olmaya başladı. Antika Eşyanın bu kadar çok olmaması Artık antika alım satımı yapan dükkanların Antika olmayıp da nostalji türünde ki eşyalarında alım satımını yapması bir yönden daha güzel olmuştur.

O Yönde Arada olan klasik eşyaların ve nostaljik eşyaların bu günümüze kadar gelmesini sağlamıştır. Bunlardan Biride Eski elbise ticaretidir. Şu anda eski elbise Çekilen Dizilerin talebi yükseltmesi ile beraber değerlenmiştir.

tuzla-antika-alanlar

Aşurelik Çok güzel Yeşil ve beyaz ton hakim işlemeli

Tuzla Antika Alanlar Bu türdeki Eşyalarınızın veya antika eşyalarınızın kolay satımını yapmanız için kurulmuş Bir Firmadır.

Genel olarak Antika Alanlar Adı altında toplanmış olup Cappadocia Antika Firması Bünyesinde Faaliyet Göstermektedir.

Tuzla İlçemizde Antika Eşyalarınızı satmak istediğiniz de Bizlere ulaşmanız durumunda eşyalarınıza ücretsiz Ekspertiz yapıp eğer vereceğimiz değer karşısında eşyanızı satmak istediğiniz de Nakit olarak paranızı verip antika eşyanızı almaktayız.

Tuzla Antika Alanlar diye yazdığınız da karşınıza çıkacak olan sitemize girip Antika hakkında Öğrenmek İstediklerinizi veya Antika Resimlerine bakmak istediğiniz de  Sitemizdeki Sayfalarımızdan Antika Gezintisi yapabilirsiniz.

Antikacı olmak sorumluluk isteyen ve bilgi isteyen bir iştir. Lakin ne kadar öğrenirseniz öğrenin en iyi antikacının da bilmediği bir şeyler vardır.

Bu da demek oluyor ki Antika hakkında bilgi sınırsız dır.

Bunun sebebi de Antikanın Güncel Hayat tarzına Göre Değişmesidir. Bu nasıl oluyor Dediğiniz de bunu örnekleyecek olur isek 1990 lar da satılan antika eşyaların bugün para etmediğini yada bugün satılan eşyaların bundan 5 sene sonra talep olmadığı için para etmediği gibi.

Bizde Güncel Antika Eşya hakkında ki Bilgilerimizi Her Gün Güncel Tutmaktayız ki Bize müşterilerimiz Tarafından Sorulan Sorulara anında cevap verelim.

Tuzla Antika Alanlar olarak Tuzla ilçemizin tüm mahallelerinde Antika alımı yapmaktayız. Bunun İçin de Tuzla ilçesi mahallelerinde Hizmet Birimlerimizin adı Şu şekildedir.

• Akfırat Mahallesi Antika Alanlar
• Anadolu Mahallesi Antika Alanlar
• Aydınlı Mahallesi Antika Alanlar
• Aydıntepe Mahallesi Antika Alanlar
• Cami Mahallesi Antika Alanlar
• Deriorganizesanayi Antika Alanlar
• Evliyaçelebi Mahallesi Antika Alanlar
• Fatih Mahallesi Antika Alanlar

tuzla-antika-alanlar

Çok Güzel Pembe Ton hakim Cam karaf

• İçmeler Mahallesi Antika Alanlar
• İstasyon Mahallesi Antika Alanlar
• Mescit Mahallesi Antika Alanlar
• Mimarsinan Mahallesi Antika Alanlar
• Orhanlı Mahallesi Antika Alanlar
• Orta Mahallesi Antika Alanlar
• Postahane Mahallesi Antika Alanlar
• Şifa Mahallesi Antika Alanlar
• Tepeören Mahallesi Antika Alanlar
• Yayla Mahallesi Antika Alanlar

Tuzla Antika Alanlar olarak Artık Antikalarını zı satabileceğiz Güvenilir Bir Firma var. Bize Ulaşabileceğiniz Seçeneklerimiz.

  1. Sitemizin menü Bölümün de Hızlı Fiyat Al Sayfasına Girip Seçeneklerden Dosya Seç Butonları ile  Resim Yükleyip Göndere bilirsiniz.
  2. Whatsapp uygulamasından 0538 662 8948 Numaralı Telefonumuza Resim Atarak hızlı şekilde fiyat alabilirsiniz.

Tuzla Antika Alanlar

Tuzla Antika

Antikacı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim