Tablo Alanlar

Tablo Alanlar Artık Eliniz de Bulunan Eski Tablolarınızı Değerinde almaktayız. Tablo Kelime manası ile “bez, tahta, kâğıt gibi maddeler üzerine yapılmış yağlıboya, suluboya, pastel ya da karakalem resim.” Demektir.

tablo-alanlar

Eski tablo Yabanı bir Resim Bayan Tavsirli

Antika Alanlar Firması olarak Antika Resim veya hat yazı, ferman Gibi eski yazı ve çizimler üzerine alım satım yaptığımızı Sitemizde Çeşitli Sayfalarımız da ve çeşitli Yazılarımızda Duyurduk. Şimdi Gerek Duyduk ki Tablo alımı için de Bir Yazı yazmamız lazım.

Antika Alanlar Diye kurduğumuz Bu Sitemizde Artık Tablo alımı yaptığımızı ilan etmenin vakti gelmiştir.

Bu ilan eskisi gibi davul ile Bağırarak değil İnternet Üzerinden Web sitelerin de Yazı veya sayfa yaparak İlan edilmeye başlandığı için Bizde yazımızı yazdık.

Eski tablo alımı Değerine Göre Yapılır. Eski Tablo olduğunu nasıl anlarız diye sorduğunuz da size vereceğimiz cevap antika alanlar firmamızın müşteri temsilcilerimize arayıp sorabilirsiniz.

tablo-alanlar

Eski sokak resmi yabancı ressam

Ama öncelikle Size kısa bilgi verelim. Bir tablonun eski olduğunu kabaca nasıl anlarsınız.

 1. Eski elinize geçen Tablonuzun Arkasını çevirin ve tual’in  Bez olup olmadığına bakın bez değilde kontra plak ise yine eskidir. bezin çerçevesi tahta olur ve tahta yılların verdiği eskiliği gösterir.
 2. Tablonuzun veya resminizin Sağ alt köşesin de veya sol alt köşe de İmza olur bu imza Arapça harfler ile yapılmış imzalar daha eski olup tablo’nun Orjinal olduğunu belli eder.
 3. Birde Camcı resimleri vardır. Geneli Manzara  resmidir. Bunların Fiyat konusunda Bir Değeri yoktur sadece Görsel açıdan asılabilir temiz olursa.
 4. Bunların haricinde yinede Tablonuzu Ücretsiz Ekspertiz yapan müşteri temsilcilerimize Resim atıp Fiyat ve tarih bilgisi alabilirsiniz.

  tablo-alanlar

  Osmanlı Vatandaşı resmi

Tablo Alanlar Firmamız Sektörün En Güvenilir firma olup en güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır.

Elinizde bulunan bir tablonuzu satmak için İnternet üzerinden bizi bulduğunuzda eskisi gibi Adres verip adresinize gelemden de fiyat verebiliyoruz.

Bunu 3 değişik seçenekler de sunuyoruz;

 • Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Menü den Hemen Fiyat Al Butonuna Tıklayıp Sayfamızda ki Yönergeleri takip edip Dosya Seç Bölümünden Evinizde otururken Akıllı telefon veya masa üstü bilgisayar yada tablet bilgisayarınızdan Resim Gönderip Fiyat alabilirsiniz. (Not: mesaj Bölümüne Telefonunuzu yazarsanız Size Ulaşmamız ve Fiyat vermemiz Daha hızlı olacaktır.)
 • Whatsapp Üzerinden 0538 662 8948 Numaralı Telefonumuza Tablo resimlerinizi atıp anında fiyat alabilirsiniz.

  tablo-alanlar

  Padişah selamlama resmi

 • Diğer bir Seçeğimizde E-mail üzerinden Resim Gönderip Fiyat alabilirsiniz.

Tablo Alanlar Olarak Bu seçeneklerden faydalandığınız zaman Size müşteri Temsilcilerimiz inceleme yaptık dan sonra Siz değerli müşterilerimize dönüp Fiyat hakkında Daha detaylı bilgi sunmaktadır.

Bizi Hemen arayın Tablolarınızı değerlendirelim.

Tablo Alanlar

Eski Tablo alanlar

Antika Tablo alanlar

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim