Maltepe Antika Alanlar

Maltepe Antika Alanlar Firmamız Artık Hizmetlerine Başlamış Bulunmaktadır. Elinizdeki Antika eşya, antika hat yazı, antika resim. Antika Tablo, Gibi eşyalarınızı  satabileceğiniz Firmamız artık Hizmetinizdedir.

Tıkla Hemen Ara

Maltepe ilçemiz konum itibarı ile Adaların karşısına düşen bir ilçemiz olup doğusunda Kartal batısın da Kadıköy kuzeyinde ise Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleri mevcuttur.

Maltepe tarihi bizans imparatorluğuna dayanmaktadır. O devirlerde adının “bryas” veya “Urias” olduğu söylenir. Bu Bilgiye nereden ulaşıldığına gelince Maltepe ilçemizin mahallesi olan Küçükyalı mahalle sınırları içinde bulunan Akduman pınarının yakınında keşfedilen Bryas saray kalıntılarına verilen ad ile söylendiği sanılmaktadır.

maltepe-antika-alanlar

Antika Gümüş Takım

Selçuklu devleti yıkıldıktan sonra yine bizans egemenliği altına girmiştir sonrasında ikinci osmanlı padişahı Orhan gazi döneminde komutanları “akça koca, Konur Alp, Gazi Abdurrahman” Tarafından Türk egemenliğine  Alınmıştır. İstanbul’un türkler tarafından fethinden sonra maltepe nin Tarihi konumu daha da artmıştır.

Bazı Osmanlı kayıtlarına göre Hünkar çayırı Maltepe de dır. Fatih sultan mehmet hanın maltepe yakınlarında öldüğü söylenmektedir.

Azda olda antika alanlar olarak tarihi bilgilerimizden sonra Antika alım satımı yaptığımızı ilan vererek duyurmaktan ise bu türde internet sitemize yazı yazarak duyurmayı deneyerek çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Maltepe antika alanlar

ilçemizin küçükyalı mahallesinde bulunan mektep caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Antika Alanalar Firmamızın Maltepe Şubesi Olarak açtığımız Maltepe Antika alanlar Anadolu yakasında ilçe ilçe gezmekten ise her ilçede Şube açmak daha maliyeti ve hızlı müşteri talebine  cevap vermesi açısından gerekli görülmüştür.

Firmamızın Yönetim kademesi her hafta sonu toplanıp Bu türdeki iş yeri müşteri hızlı talep Strateji geliştirme için yaptığı beyin jimnastiğinde bu tür de kararlar alıp hizmetlerimizin hızlanmasına yol açmaktadır.

Maltepe Antika alanlar ilçemizde Bulunan Tüm mahallelere anında Hizmet götürmek amacı Güderek müşteriden gelen talepelerin hızlı karşılanması açısından  güzel olmuştur.

Bu sistem müşterilerimiz tarafından da iyi olarak görülmüştür ki müşterilerimizden güzel tepki almaktayız.

Maltepe antika alanlar nasıl çalışır; Maltepe antika alanlar Öncelikle Müşteri memnuniyeti Gözeterek çalışmaktadır. Sizde Takdir edersiniz ki bizim işimiz ticaret lakin ticaret de olsa güvenin olması önemli. Bunu da Ticari anlamda Bugüne kadar büyüyerek gelen Ticaret Erbab larının sözlerinden aldığımız ilham ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu Sözlerden Bir tanesi “Müşteri Kaybetmekten ise para kaybetmeyi tercih ederim” sözüdür.

maltepe-antika-alanlar

Antika Vazo Takımı

Maltepe Antika Alanlar Siz değerli müşterilerimizde bulunan antika türündeki eşyalarınızı Alım satım yapmaktadır.

Bu antika Çeşitlerini Sıralama yapacak olur isek şöyledir.

Antika Eşya, Antika Mobilya, Antika hat yazı, Antika Ferman, Antika Gümüş, Antika resim, Antika obje, antika heykel, antika avize, antika gramofon, antika tablo, antika tabak, antika yıldız tabak, antika ayna, antika aprik, antika şamdan, antika sandık, antika koltuk, antika yemek odası, antika halı, antika bez, antika elbise, antika oyuncak ve adını saymadığımız daha birçok antika çeşidinin alım satımını yapmaktayız.

Maltepe Antika Alanlar Maltepe ilçemizde ki Antika alımı yaptığımız mahalle isimlerimizde Aşağıda sıralanmıştır.

Antika Alan Mahalleler,

 • Altayçeşme Mahallesi Antika Alanlar
 • Altıntepe Mahallesi Antika Alanlar
 • Aydınevler Mahallesi Antika Alanlar
 • Bağlarbaşı Mahallesi Antika Alanlar
 • Başıbüyük Mahallesi Antika Alanlar
 • Büyükbakkalköy Mahallesi Antika Alanlar
 • Cevizli Mahallesi Antika Alanlar
 • Çınar Mahallesi Antika Alanlar
 • Esenkent Mahallesi Antika Alanlar
 • Feyzullah Mahallesi Antika Alanlar
 • Fındıklı Mahallesi Antika Alanlar
 • Girne Mahallesi Antika Alanlar
 • Gülensu Mahallesi Antika Alanlar
 • Gülsuyu Mahallesi Antika Alanlar
 • İdealtepe Mahallesi Antika Alanlar
 • Küçükyalı Mahallesi Antika Alanlar
 • Yalı Mahallesi Antika Alanlar
 • Zümrütevler Mahallesi Antika Alanlar

Maltepe ilçemizdeki mahallelerimiz de  antika alım satım yaptığımızı bu şekilde duyurduktan sonra siz değerli müşterilerimizin sitemize girdiğinde bizlere ulaşabileceği seçenekleri anlatalım ki nasıl kolay fiyat alabilirsiniz bilmenizde fayda var.

maltepe-antika-alanlar

Antika Eşya

Sitemizin yapılış amacı Müşterilerimizin antika eşyalarını kolay bir şekilde satılmasını sağlamak amacı gütmektedir.

Onun içinde müşterilerimizi yormadan bu hizmetlerimize devam etmemizdir. Hızlı Fiyat almanız açısından seçeneklerimiz.

 1. Akıllı telefonlarınızdan What sapp uygulaması üzerinden 0538 662 8948 numaralı telefonumuza Resim atarak hızlı bir şekilde Fiyat Alabilirsiniz.
 2. Sitemizde Bulunan Menü Seçeneklerinde Bulunan Hızlı Fiyat Al Sayfamıza Girerek Yönergeleri Takip edip Dosya Seç Butonlarından Resim Yükleyerek Hızlı Fiyat Alabilirsiniz.
 3. E-posta Üzerinden Hızlı olur lakin Diğer Seçenekler gibi Değildir.

Maltepe Antika Alanlar artık Siz Değerli müşterilerinin Hizmetine hazırdır.

Maltepe Antika Alanlar

Maltepe Antika

Maltepe Antikacı

 

 

 

1 Response

 1. mehmet yavuz dedi ki:

  elimde antika lamba var sizi bana tavsiye ettiler dürüstlüğünüzden dolayı lütfen iletişime mail üzerinden geçermisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim