Her Türlü Antika Eşya Alınır, Fiyat Verilir

Sitemizdeki iletişim araçlarını kullanarak, doğrudan 0538 662 8948 numaralı telefonu arayarak ya da whatsapp’tan mesaj göndererek elinizdeki antika eşyalar hakkında bilgi alabilir, fiyat alabilir ve eşyanızı satabilirsiniz.

Bize facebook ve twitter sayfalarımızdan da ayrıca ulaşabilirsiniz.

Aldığımız Antika Eşya Çeşitleri

Geçmiş yıllardan kalma tüm antika eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Aynı zamanda getirdiğiniz antika eşyalara karşılık olarak bizden beğendiğiniz ikinci el eşyaları satma avantajını da sizlere sunuyoruz. Satın aldığımı antika eşyalar arasında bakır olanları da mevcuttur. Özellikle geçmiş yıllara ait ve antika değerine sahip olan tüm ev eşyalarınızı da bize getirebilirsiniz. Getirilen eşyaların hem maddi hem de manevi değerlerini tespit ettikten sonra sizlere uygun birer fiyat sunmaktayız. Toplu alımlarda fiyat farkı atmaktadır.

Bunun dışında antika alanlar alanında internet üzerinden de bizimle iletişime geçebilir, evinizde ve elinizde bulunan antika eşyaların fotoğraflarını bize gönderme şansınız da var. Ek hizmet olarak bizlere getirdiğiniz birçok antika eşyayı restore ederek satılmasını da sağlıyoruz. Bize getireceğiniz yegane antika eşyalar arasında metal olan ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Diğer dükkanlara oranla eşyalarınıza karşı verdiğimiz fiyatlar son derece yüksek olup sizleri ekonomik anlamda memnun edecektir. Pirinç ve gümüş olup aynı zamanda antika olan eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim