Eski mobilya

Eski Mobilya İnsanların kullandığı ve Bu kullanımdan  sıkılınca veya değişmesi gerektiğinde satılan eşyaya denir. Eski mobilyalarınızı Satmak istediğinizde Bizi aramanız yeterli olacaktır. Eski mobilya tanımı Şu şekilde olmalıdır.

Eski Mobilya alanlar, 0538 662 8948

Eski Mobilya alanlar, 0538 662 8948

Eski mobilya, İkinci el kullanılmış mobilya  dır lakin kullanılmış mobilyanın eski versiyonları Bulunduğumuz tarihten 30- 40 sene önceki mobilya çeşitleridir. Aslında bu eski mobilya türüne Klasik mobilya , Deko mobilya, ardeko mobilya Diye Ayıra biliriz. Bizimde Satın Almak istediğimiz  mobilya çeşitleridir. Eski mobilyalarınız Antika olmayan ve Yenide olmayan mobilya Çeşididir.

Bunları kısaca Sayacak olursak,

Tel dolap,

Klasik koltuk,

Sarı işlemeli mobilya,

Pirinç koltuk Takımı,

Pirinç masa Sandalye,

eski mobilya alanlar1

Eski koltuk alanlar, 0538 662 8948

Eski Halı,

Klasik mobilya Türlerindeki pirinç işlemeli koltuk ve yemek odası  yatak odası modelleri,

 

 

Deko Tarzı Antika olmayan mobilya Çeşitleri,

eski mobilya

Eski Mobilya alanlar, 0538 662 8948

Deko tarzı mobilya Düz  işlemesiz mobilya çeşididir bu mobilyanın yapılması Tam tahta kullanılmaz kontra plak tahta üzerine Araları 3 cm açıklık kalarak tahta dizilir ve yapışkan sürülür sonrasında alttaki kontra plak ın aynısından üzerine konur ve yapıştırılır Buna Deko tarzı mobilya denir.

Antika Alanlar Firması olarak Bu Türde antika olmayan Eşya Türleri de Bizim ilgi alanımıza girmektedir. müşteri Temsilcimizle iletişime geçmek için Arayacağınız numaramız : 0538 662 8948

Bu numaramız dan isterseniz Bizlere Eşyalarınızın resimlerini what sapp üzerinden  atıp Fiyat Öğrene bilirsiniz  ikinci Bir Seçenekte sitemizin üst Sağ bölümünde Hemen Fiyat al Sayfasına Girip orda ki Bilgileri Doldurup Sonrasında Resim Yükleme yapıp Bize e-mail üzerinden Fotoğraf ata bilireski mobilyya alanlarsiniz.

Bu sayede Eşyalarınıza hemen Fiyat Alıp Değerlendire bilirsiniz.

Yukarıda Saydığımız eşyalar içinde Hali , Kilim, Heybe, Gibi eşyalarda Çıkarsa onları da Almaktayız.

Eski halı alanlar diye bizleri araya bilirsiniz Eski Eşya ve Eski mobilya Satmak istediğinizde  İstanbul un iki yakasında da Hizmet sunmaktayız Siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti ulaştırmak için İstanbul un tüm ilçelerinde  ve İstanbul un iki yakasında Hizmetimiz vardır. İstanbul Avrupa Yakasında

Eski yazıhane masası alanlar, 0538 662 8948

Eski yazıhane masası alanlar, 0538 662 8948

yerimiz Bakırköy  Koşu yolu Caddesinde İstanbul Anadolu yakasında ise Maltepe Küçükyalı da Hizmet etmekteyiz Bir Telefonla Siz değerli müşterilerimize Hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Eski Mobilya alan firmalar

Eski Mobilya Alanlar

Eski Mobilya Alan yerler

what sapp Telefonumuz 0538 662 8948

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim