Eski Eşya Alıyoruz

Eski Eşya Alıyoruz…

Eski Eşyalarınızı Değerinden Alıyoruz. Güncel Sektör Değişimlerine uygun olarak ikinci el ve Eski eşya alımına başlamış bulunmaktayız. Elinizde Bulunan İkinci el ve Eski Eşyalarınızı Değerinden ve Nakit Olarak yerinizden almaya başladık.

İstanbul da Antika Alımı yapmış olsak da Duyduk Duymadık demeyin eski eşyalarınızı da alıyoruz diye ilan bile verebiliriz.

eski-mobilya-alanlar

eski mobilya alanlar

eski-deri-koltuk-alanlar

eski deri koltuk alanlar

Çünkü Artık Değişen jenerasyon ile alakalı olarak Antika olan bir mobilyayı İnternet de nasıl satacağını Bilemediği için Arama motorlarında Eski eşya diye aramaya başladılar.

Bizde Antika Alanlar olarak Eski Eşya Alanlar veya Eski Eşyalarınızı Alıyoruz Diye  Sitemizden Duyuru amaçlı Yazımızı yazdık. Eski Eşya Alanlar Diye Arama yaptığınızda Önünüze Çıkan her Siteye Tıklamayın.

Çünkü Bir çoğu bedava site ve Facebook sayfası Bu işi Yüzeysel yapan arkadaşlardır. Antika alanlar olarak İstanbul un iki yakasında da Şubemiz mevcut olup Avrupa Yakasında Bakırköy Merkezli Çalışmaktayız. Şubemiz ise Anadolu yakasında Maltepe ilçesi Küçükyalı Semtindedir.

eski-koltuk-alanlar

Eski koltuk alanlar

Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda Hızlı Bir Şekilde Ekspertiz yapmak İçin ve Müşterilerimize Hızlı ulaşmak Amaçlı Şubelerimizi İstanbul un İki tarafına da Açtık. Böylelikle Müşterilerimizin Satmak İstediği Eski Eşyalarını Anında Ekspertiz Yapıp alabilmemiz için Gereken Bir Durumdu. Bizde Faliyete Geçirdik.

Eski Eşya alıyoruz Başlıklı Sayfamızda Aslında anlatmak istediğimiz Antika benzeri Eski eşya veya Deko Eşya tabiri ile 1950 ve sonrasında üretilen Deko modeller Antika Olmayıp Deko Diye tabir Edilir Bunların yanı sıra  Eski Elektronik eşyada almaktayız.

Deko tarzı olan Bu Tip Mobilyalar Masif Tahtadan üretilen malzeme değildir Bunları maliyet Düşürümü İçin Kontra plak İle yapılmıştır. Sistem Şu şekilde işlemektedir Öncelikle Kontra plak üzerine tutkal

eski televizyon alanlar

eski televizyon alanlar

sürülüp  masif Çıtalar yerleştirilerek Dizilir Sonrasında yine tutkal sürülüp  Üstüne Bir kontra plak daha serilir ve bunlar İşkenceye maruz bırakılırdı.

Belirli Bir Süre beklenir ve kuruduk dan sonra zımpara cila ve Mobilya da kullanılmaya hazır duruma gelirdi. Bunların Tüm modellerine Deko tarzı denir.

Bizde Antika Alanlar olarak İkinci el ve Eski Eşya Alımı yapmaktayız. Çünkü Alım yaptığımız ürün yelpazesini Geliştirmiş Bulunmaktayız.

Bunun İçinde Firmamızda Yeni müşteri Temsilcileri Almış bulunmaktayız Antika Alanlar olarak müşteri memnuniyetini En ön planda Tutarak İlerlememize Devam ediyoruz.

Antika Alanlar Sayfamızın İkinci El eşya Alanlar Birimi ve Eski Eşya Alanlar Birimi olarak  Geliştirdik.

Eski Eşya Alıyoruz

Eski Eşya Alanlar

İkinci el Eşya Alanlar

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com