Eski Eşya Alanlar

Eski Eşya Alanlar Antika Alım satımı yapan Sitemiz Antika Eşyanın Bir Tık üstü olan Eski Eşya Alımına da başlamıştır. Bu Sektör dalı olan Eski Eşyayı alma Sebebimiz Türkiye nin Dizi ve Sinema Sektörü Etkili oldu.

eski-esya-alanlar

İskandinav koltuk takımı

Bu Yazımıza Nasıl yani Dizi ve Sinema ile Eski eşya Alımının ne alakası var ? Diyebilirsiniz. İşte Size Cevabımız Türkiye nin Gelişimine uygun olarak Dizi Ve Sinema Sektörü Çok Gelişti ve serpildi.

Siz değerli müşterilerimiz Takdir edeceği gibi Sinema ve dizi çekimleri artık eski nostalji üzerine bunlardan Birkaç örnek vereceksek  mesela 80 ler, Son destan, payitaht Abdulhamid  ve buna benzer bir çok dizi ve sinema çekimi yapılmış ve halen devam eden çekimlerde mevcuttur.

Diziler halen devam etmektedir. Bu sektörede Eşya lazım eşya orjinal olması lazım ki dizilerde kulanılsın mesela 80 ler dizisine lazım olan şeyler Eski iskandinav koltuklar yada atatürk modeli koltuklar gaz sobası veya formika gardolap gibi bir çok çeşit eski eşya alımı yapıyorlar.

eski-esya-alanlar

Santrifüj lü Çamaşır Makinesi

Bizde Antika Alanlar Firması olarak Eski Eşya Alanlar Diye yazdığımı Bir den  fazla yazımıza yenisini ekledik. Ve 1950 yılı ve sonrasında 1990’na kadar olan Tüm eski eşya modellerini temiz olması durumunda alıyoruz.

Formika masa sandalye; Bu masa sandalye modeli Üstü tamamen formika altı tahta yuvarlak ayaklar ve ayaklar aşağıya doğru incelerek iner ve pabuçlarında sarı ayaklar olan eski eşyadır.

İskandinav koltuk ; Tamamen tahta Minderleri ayrı ve tek minder Normal koltuklar gibi değil sırt bölümü tek minder oturulan bölümde tek minder Bunun sebebi de Tahta ayakların öne Çekilebilmesi ile Koltuk Çekyat olmaktadır.

Bu koltuk modelini de Almaktayız.

Eski Bombe Kapak Gardolap; Bu gardolapları Yine nostalji dizilerinde kullanılmakta olup bu tür eşyaların temiz olması durumunda satın almaktayız.

Gaz Sobası; 1980 ler ile 1990 lar da aktif olarak kullanılan gaz sobaları  en ünlü markası artık

eski-esya-alanlar

Bombeli Kapak Gardolap

yazmamızın sakıncası olmaz  çünkü üretimi bitti reklama girmez Vezüv gaz sobası idi.

Merdaneli Çamaşır Makinesi; Bir zamanlar Arçelik Merdaneli Çamaşır makinası vardı ve Zamanının en kaliteli Makinesi idi.

Santrifüj lü makinalar dan sonra çıktı ve çok tutuldu. Bir Dönem yayık için Bile kullanıldı. Eski Eşya Alanlar Diye yazdığımız bu yazımızı Müşterilerimizin elindeki Eski Eşyaları Almak İçin yazdık ve İnşallah aydınlatıcı bilgiler vermişizdir.

Eski Eşya Alanlar

Eski Eşya

Eşya

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim