Avcılar Antika Alanlar

Avcılar Antika Alanlar yazımız İlan niteliğinde dir.

Avcılar da Antika Alanlar alım satım yaptığımızı duyurmak için yazılan yazımızdır. Avcılar Antika eşya alımı yaptığımızı bu vesile ile tüm müşterilerimize en  kısa yoldan duyurmayı amaçlamış bulunmaktayız.

avcilar-antika-alanlar

antika halı

Avcılar İstanbul’un eski köylerinden olup 1. dünya savaşında rusların hakimiyetine girmiş bir ilçemizdir. Sonrasın da 1966 yılında belediye olmuştur. Son Muhtarı İlk belediye başkanı olmuş ve Avcılar için çok çalışmıştır.

Avcılar Eski yaşam yeri  olduğu için daha çok antika eşya bulunması sebebi ile bzi ticari olarak bu ilçeye yönlenmemi ze sebep olmuştur.

Antika Alanlar olarak Avcılar Antika Alanlar Diye yazımızı yazıp Avcılarda Çıkabilecek antika eşyaya ve antika objeye talip olduğumuzu tüm avcılara duyurmaktır.

Avcılar antika Alanlar Şubemiz Avcılar ilçemizde antika eşyasını satacak olduğunda en hızlı şekilde iletişime geçip nakit olarak antika eşyasını satması için kurulmuştur.

Müşteri Temsilci Numaramız olan 0538 662 8948  arayarak Antika eşyalarınızı  Satabilir ve Fiyat Alabilirsiniz. Müşteri Temsilcimiz size fiyat konusunda yardımcı olup Antika objelerinizi veya antika resimlerinizi yada antika kılıçlarınızı ne kadar değere ve nasıl satabileceğiniz hakkında fikirde verebilir.

Antika Alanlar Müşteri memnuniyeti sağlamak için ücretsiz ekspertiz yapıp antika ticaretini kaliteli ve devamlılık açısından geliştirmektedir.

avcilar-antika-alanlar

Antika Altın saat köstekli

Bunun Örneği de Şu şekilde verilebilir. Mesela Telefon edeceğiniz bir antikacıya 2 soru sorsanız 3. soruda azar işitirsiniz ben ekspertiz miyim diye Ama Avcılar Antika Alanlar Firmamızın müşteri Temsilcisine Antika eşyalarınız hakkında istediğiniz soruyu istediğiniz kadar sorup bilgi alabilirsiniz.

Bazen Antika Alanlar sitemizin yazılarına yapılan yorumlar ilede müşterilerimizi aydınlatıyoruz. Bu uyarılarımız bizim müşteri kandırmak için değil gerçekler için olduğunu bazı müşterilerimiz anlamasa da Biz Avcılar antika Alanlar Firması her Zaman Gerçekleri Söylemeye devam edecektir.

Avcılar antika alanlar Firmamızın Hizmet Ettiği avcılardaki Hizmet Birimlerimizi Sıralayalım ki Avcıların Tüm mahallelerinde antika alım satım yaptığımızı duyuralım.


Avcılar Hizmet Birimlerimiz;

 • Ambarlı Mahallesi Antika Alanlar
 • Cihangir Mahallesi Antika Alanlar
 • Denizköşkler Mahallesi Antika Alanlar
 • Firuzköy Mahallesi Antika Alanlar
 • Gümüşpala Mahallesi Antika Alanlar
 • Merkez Mahallesi Antika Alanlar
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Antika Alanlar
 • Tahtakale Mahallesi Antika Alanlar
 • Üniversite Mahallesi Antika Alanlar
 • Yeşilkent Mahallesi Antika Alanlar

Avcılar antika Alanlar Bu mahallelerimiz de en Yüksek Fiyata antika alımı yapmaktadır. Bize ulaşmak İçin Bir kaç Seçeneğimiz var.

avcilar-antika-alanlar

trabzan başlık antika

İletişim Seçeneklerimiz.

 1. Sitemizin Üst menü Bölümünde Hızlı Fiyat Al Sayfasına Girip Oradaki Yönergeleri Takip edip Resim Göndererek Anında fiyat alabilirsiniz.
 2. Akıllı Telefon uygulaması olan Whatsapp uygulaması üzerinden 0538 662 8948 Numaralı Telefonumuza resim göndererek Anında Fiyat alabilir ekspertiz yaptırabilirsiniz.
 3. E-posta üzerinden Bizlere ulaşabilirsiniz

 

Avcılar Antika Alanlar

Avcılar Antika

Avcılar Antikacı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim