Antikacılar Sokağı Nerede ?

Antikacılar Sokağı Nerede ? İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy İlçesi Caferağa mahallesi Tellalzade Sokak ta dır. Bu Sokak Sakız sokak ile Üzerlik Sokak Başlangıcını bağlar.

Yeşilsaray Antikacılar  Çarşısının karşı Sokağı olup, Metro ile Kadıköy’e Geldiğiniz de  Çarşı Çıkışından Çıkın ve Starbucks Kafenin yan Sokağından Yukarı Çıkın.

antikacilar-sokagi-nerede

Antikacılarda Bulabileceğiniz radyo

Yolun sonunda Sağ köşede Yeşil Saray var Binanın köşesinden Sağa Dönün ve 5 adım sonra sola döndüğünüz Sokak Tellalzade Sokaktır.

Buraya İstanbul İlçelerinden Nasıl Gelirsiniz Tarif Edelim. İstanbul Tuzla dan Kadıköy İlçesinde ki Antikacılar sokağına nasıl Gelebilirsiniz.

Tuzladan Kadıköy Tellalzade sokağına Gitmek için Öncelikle Dolmuş veya Toplu Taşıma aracı ile Tavşantepe Metro durağına gelip Burada Metroya Geçerek.

Kadıköy’e kadar Metro Ekranlarında Cep Hikayeleri izleyerek Yolculuğunuzu Metroda Rahat Bir şekilde Devam ettirebilirsiniz.

Kadıköy Durağında İnince Dikkat etmeniz Gereken  şey Çıkışları Dikkatli Seçmeniz En kolay şekilde Antikacılar sokağına Gitmek istiyorsanız Çarşı

Çıkışını kullanarak Çıkın ve Yazımızın Başında Bahsettiğimiz gibi Hemen ulaşın.

Avrupa Yakasından Antikacılar sokağına gelmek İçin, Herhangi bir ilçesinden Değil de örnek vererek Bakırköy İlçesinden Nasıl Gidilebilir diye Soru Sorduğunuz

antikacilar-sokagi-neresi

Antikacılar Sokağın da Opalin Lokumluk bulabilirsiniz

da Size üç Türlü Yol Tarifi yapalım.

  1. Dolmuş, Marmara ray, Metro,
  2. Metrobüs, Metro
  3. Deniz Otobüsleri

Antikacılar sokağı nerede ? Nasıl Gideriz ? Bakırköy  Meydanından Duran dolmuşlardan Marmara ray metroya Kadar Gidebilirsiniz. Marmara ray da Ayrılık çeşmeye kadar Gidebilirsiniz. Sonrasında yine metroya Binip Çarşı Çıkışından Çıkabilirsiniz.

Metrobüs ile de Metrobüs’e Binin Uzunçayır Durağında Metroya Geçin KAdıköy Durağında inin ÇArşı Çıkışından Çıkın Diğer Yönergeleri Zaten Yazımızın başında anlattık.

Antikacılar sokağı olarak Geçen bu Sokak da Aslında Antikacı Bazındaki Dükkanların daha Bir Azalma olduğunu  buranın eski kurulumunu bilen herkes söyler. Antikacılar sokağının Azalma Sebebi iş Hacminin Genişlemesi ile Diğer ilçelere dağılma oldu.

Bu Gelişme ile beraber Antikacılar Maltepe, Kadıköy Fikirtepe, Bahçelievler  Şirinevler Gibi Semtler de Dükkan Açmaya Başladılar.

Sonrasın da Kadıköy de ki Antikacılar sokağı Azalmaya başladı.

antikacilar-sokagi-nerede

Antikacılar Sokağında Mücehver Kutusu Bulabilirsiniz

Ama bu Antikacılar sokağının İş hacmini Düşürmedi, Daha da artırdır Antikacı Dükkanı sahipleri Avrupa dan getirdikleri  Eşyaları mezat kurup Satmaya

başladılar.

Antikacılar sokağına müşteri gelmese bile Esnafların Ticareti ile artık kendi kendilerine yetmeye başladılar.

Bu Gelişme ile beraber Antikacılar sokağı Bar ve eski kitap, Eski plak, Antika obje, Antika resim, Ferman, Hat yazı, Antika Gümüş, Antika Eski eşya Gibi ve Antika Eşya Türünde ki Malzemelerin Alım satım işleri Gerçekleşmektedir.

Müşterilerimize Tavsiyemiz Antikacılar sokağını gezmeden Antika Almayın.

Antikacılar sokağı Nerede ?

Antikacılar sokağı

Antikacı

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim