antika,obje,mobilya,plak,eşya,sahibinden antika,resim,tablo

antika Pazarları ve antika çarşılarının sana ortama geçmesi Telefonlarımız : 0212 583 1150 – 0538 662 8948

İstanbul antikacılar Sanal mağaza hakkında Bilgi

Antika bir yaşam tarzı, geçmişe açılan bir dünya. Gelin, İstanbul’daki antikacılar ve antika pazarlarının yerleri, ürün ve obje çeşitleri, fiyatları hakkında biraz bilgi edinelim ve bu büyülü dünyaya adım atalım…

Antika ya da eskiye eşyaya merakınız varsa, İstanbul’da ve ilçelerinin  bazılarında hemen hemen her cebe ve zevke uygun Antika pazarları  ve, Dükkanlar  mevcut. Burada önemli olan sizin eskimiş eşyalar ile antika eşyaların Nasıl farklı olduğunu bilip, mekanları iyi tanımanız. Antika, üretimi durmuş, eşi benzeri az olan, bazen bir ustanın ya da kaybolan bir markanın veya ülkelerin kendi ürettikleri markalı  ürünlerine deniyor. Nostalji yaşatmanın ötesinde ülkelerin veya insanların yaşam tarzları ile alakalı anlam taşıyorlar tabii ki.  Koleksiyon ilginiz alakanız varsa ya da dekoratif amaçla kullanmak istiyorsanız, öncelikle Dükkanlarımızı ve antika pazarlarımızı gezmek isteyeceksiniz. Bu Antika meraklıları için içgüdüsel duygudur ama şimdi İstanbul un Trafiğinde çıkıp ne kadar antika pazarı veya ne kadar antikacıları geze bilirsiniz ki, Bizde buradaki açığı görüp İnsanların antika pazarlarını veya antika çarşılarını veya antikacıları gezmek için vakit harcayacağına Antika alanlar diye kurduğumuz internet sitemiz de Gezerek vakit harcamadan gece gündüz zaman sıkıntısı olmadan akıllı telefonlarınızdan her zaman uğraya bileceğiniz sitelerimizi kurduk, ve sitemizde antika çeşitleri olarak Plak, mobilya, gramofon. porselen, tablo gibi şeyler arıyorsanız, Fatih, Beyoğlu, Bakırköy, Üsküdar, Kadıköy, Küçükyalıbu mağazaların olduğu belli başlı semtler.

Mecidiyeköy Antikacılar çarşısı, Bakırköy Kapadokya antik  bu tip elit ürünleri daha kolay bulabileceğiniz noktalar. Aksaray’daki tarihi Horhor Antikacılar Çarşısı da restore edilmiş değerli antikalar bulunduruyor. Kapadokya antik,  Bir çok  ürün için kiralama, Alım, Satım  imkanı sunuyor. Bunlar dışında Beyoğlu Çukurcuma, dükkan çeşitliliği bakımından gayet zengin. Çok ilginç objeler ve Çok nadir antika cam  ürünler var Çukurcuma’da. Üsküdar, Bakırköy, Küçükyalı, Kadıköy,  ve Horhor da ise mobilya, saat, İslami ürünler, Fransa’dan gelen eşyalar, İngiliz eşyaları, antika elbise,çini ve işlemeli objelerle öne çıkıyor. Bir zamanlar toplaması popüler olan pul koleksiyonuyla birlikte, madeni para, kağıt para, Altın cep saati koleksiyonları da mevcut. Tüm bu Dükkanlarda  telefon numaralarını alarak veya internette antika alanlar  adresleriyle iletişime geçebilir, aradığınız ürünün bulunduğu an size haber edilmesini sağlayabilirsiniz. Buraya kadarki bilgiler işin ekonomik yönüyle sorunu olmayan, eski para koleksiyonu, tablo koleksiyonu gibi koleksiyonerler için. Müzayedeye gitmeden önceki durakları diyebiliriz bu mekanlara.

Daha mütevazi objeler, akla gelmeyecek ürünler, Genel manada antika objeler diye tabir edilen her şey pazarlarda mevcut. Cumartesi günleri kurulan Kadıköy Antika Pazarı ve Pazar günleri kurulan Bomonti Antika Pazarı, Sultanbeyli antika pazarı, (Bunların hepsini aynı gün gezilemiyeceği için internet ortamında antika pazarı sitemizi kurduk ziyaretlerinizi bekliyoruz). bunların başlıcaları. Buralarda uygun fiyatlara da eşyalar var, pahalı değerli parçalar da. Antika alanlar sitemizde bulabileceğiniz ürünler, Gümüşler, Eski kitaplar, Opalinler, gözlükler, saatler, fotoğraf makineleri, Ferman,  plaklar, Hat levha, oyuncaklar, daktilolar ve porselen ürünler, Berat, pazar tezgahlarını en çok dolduran ürünler. Antika mobilya özellikle Bakırköy’de çok çeşitli. Yüzlerce çeşit antika mobilya bulabiliyorsunuz. Farklı özelliklerde, farklı dönemlere ait Mobilyalarında fiyatları uygun. Acele etmeden Antikaalanlar internet sitemize Girip araştırılıp, fiyat kıyası yapıldığında kaliteli, eskimiş eşyalar da bulunabiliyor.

Günümüzde teknolojinin hızı, zamanın da hızlanmasına neden olduğundan, bir eşya çok çabuk Bulunup antika olarak satıla biliyor . Antika Eşyalar nadirleştikçe onlara değer biçmek zorlaşıyor. Bir antika objenin değeri, Üzerindeki işçiliğe ve Yapıldığı döneme göre, Fiyatı artar. Yani bu antika alanlar Sanal Sitemizi gezdikçe, antika eşyaların fiyatları ve ürünlerin kaliteleri hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. En iyisi Antika alanlar sanal mağazamızı gezmek galiba…

Kadıköy Antikacılar sokağı

Bakırköy Antika pazarı

İstanbul antikacılar çarşısı

Horhor, Çukurcuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com