Antika eşya Alanlar

Antika Eşya Hakkında

Antika Eşya Alanlar Bir eşyanın antika sayılabilmesi için eski olması, az bulunur olması, iyi korunmuş olması ilgi çekici olması arz ve talep görmesi antika olduğunu gösterir yoksa her eski eşya antika değildir.

Antika; Maddi değeri olan eski eşyanın adıdır.

Antikalar tarihe, zamana, mekâna yerine göre sınıflandırabiliriz. Antikalar eski uygarlıkların yaptıkları çok eski ama eskimeyen el sanatlarıdır. Selçuklu, Hititler, Persler, Lidyalılar, Romalılar, Bizans, İngiliz krallıkları ve Osmanlı dönemi antikalar her daim göz dolduruyor ve çok ilgi görüyor.
Özellikle koleksiyoncular küçük parça çiniler, camlar, halı ve kilimler, tablo, saat, plak, gramofonlar ilgi odaklarının başını oluşturuyorlar.

antika-eşya-alanlar

Antika Eşya alan yerler, Bakırköy antika eşya alanlar, 0538 662 8948

Tarih boyunca antika eşyalara, Antika Eşya alanlar a ilgi hep olmuştur, antika eşya severler için antikanın değeri, dekorasyonu günümüzde çok üst düzeyde olup müzelerde, ev, işyerleri, oteller, moteller, ofislerde sergileniliyorlar.
Özellikle eski tablolar, plaklar, pikaplar, daktilo, saat, resimler, kartpostallar, gümüşler, bakırlar, el yazmalı kitaplar, kılıç, silah, radyolar, vazolar, avizeler antika sınıfında başrol oynarlar.
Tabi antika dediğimizde antika tutkunları için maddi değeri yoktur manevi değeri çoktur. Altının kıymetini sarraf bilir misali antika ürünleri de antika tutkunları bazı parçalara sahip olabilmek için milyonlarca paraları verebiliyorlar.

Antika Eşya Alanlar

Antika seven ve antikaya değer veren hemen her insanın evini, işyerinin bir köşesinde mutlaka Antika Eşya alanlar dan Aldığı küçük de olsa bir parça vardır, bunlarında en başında özellikle evlerin salonunda tatlı bir melodi taş plak ile gramofon bulunur ve salonların süsüdür.

Bununla birlikte masada bir eski vazo, bir kili, bir halı duvarda bir tabloda ilgi çeker.
Tablo demişken bazı tablolar vardır ki sergilerde sadece seyirliktir alım için müzayedede milyonlarca dolar harcamak gerekir ve mali durumu iyi antika tutkunları için maddi değer ne olursa olsun tablonun yanında bir kıymeti yoktur.

Antika eşya gramofon alanlar, 0538 662 8948

Antika eşya gramofon alanlar, 0538 662 8948

Antika ve Antika Eşya

Antika eşya satılan yerlerde kilimler, halılarda çok ilgi odağıdır. Antika tutkunları bu parçaları evlerinin, işyerlerinin gerek duvarımı gerek salonunu süslemek için bu paha biçilmez eşyaları alırlar, büyük bir zevkle sandukaları kullanırlar.

Eskiyi günümüze taşıyan antikalar oldukça hareketli pazarda oluşturuyorlar. Eski olmalarına rağmen eskimeyen mobilyalar yıllara meydan okuyor alıcılar için bir tercih sebebi oluyor.

Bir ahşap vitrinin, sandalyenin, masanın şık bir tasarım la daha da değerleniyor antikacılar ve antika tutkunları için.
Antika işine gönülden bağlı kişiler; Antika bir köstekli saat antikacılara gidip gelerek ve antikacılarda zamanın nasıl geçtiğini köstekli saate bakarak bilirler.

Antikacı ve Antika Eşya alanlar haricinde birde antika eşyaların, alım satımının yapıldığı müzayedelerde vardır. Genelde müzayedelerde antika parçalar tek tek görücüye çıkar ve açık artırmayla

antika-eşya-alanlar-

Antika Eşya alanlar Bakırköy de Hizmetinizde, 0538 662 8948

satışa sunulur. Bazı antikacılar bu özel parçalara sahip olabilmek için, antikacılar birbirleriyle yarışır ve tabiri caiz ilse birbirleriyle savaşırlar.

Bu arada da rakamlar yükseldikçe yükselir ve en yüksek değeri veren antika tutkununa satıyorum, satıyorum, sattım denilerek satış gerçekleşir.

Antika-resim-alanlar

Antika eşyalardan olan resimlerinizide alıyoruz, 0538 662 8948

Antika tutkunları için özellikle müzayedeler çok heyecanlı ve vazgeçilmez yerlerdir. Tabi bu müzayedelere katılan insanlar da ekonomik yönden de yüksek olan kişilerdir.

Tabi günümüzde artık antika eşyalar, internet üzerinden de satışlar gerçekleşmektedir fakat güven unsuru tam aşılmamıştır ve biraz sıkıntılı durumdur.

Bu güvensizliğin aşılması durumunda çok ciddi arz-taleple pazar büyümesi olacaktır. Bunların Anlatımından sonra potansiyel müşterilerimizin İstanbul’u Sokak Sokak Gezmesine gerek kalmaması için Antika Eşya alanlar internet Sitemizi kurduk.

Bu Sitede Müşterilerimizin Kafe veya evlerinde otururken Kahvelerini içerken Akıllı telefon veya Bilgisayarlarından İnternet sitemize Girip Hem antika hakkında Bilgi hem de antika eşya alanlar, a Eşyalarını satabilsinler diye İnternet Sitemizi kurmuş bulunmaktayız

Antika Eşya alanlar

Antika Eşya alan Firmalar

Antika eşya alan İnternet Siteleri

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
× Whatsapp iletişim